چگونه یوگا را شروع کنیم؟

White Heavy Check Mark on LG چگونه یوگا را در خانه شروع کنیم؟

برای شروع یوگا بهتر است زیاد به خود سخت نگیرید و تا می توانید از حرکات ساده شروع کنید. یادتان باشد ساعتی از روز را به خودتان و آرامش درونتان اختصاص دهید زیرا این کار می تواند برای مدتی شما را از تنش ها در این روزگار وانفسا نجات دهد.

  در اینجا سایت پرانیک به شما 4 مرحله را برای شما لیست خواهد کرد تا بتوانید یوگا را آغاز کنید:

White Heavy Check Mark on LG تنفس را یاد بگیرید:

در یوگا یاد بگیرید که چگونه نفس می کشید. محصوصا هنگامی که در حرکت هستید و در زمان ماندگاری حرکت بهتر است نفس راحت بکشید و دم و بازدم داشته باشید به طوری که چرخش هوا را در بینی و سپس در شکم و دیافراگم خود احساس کنید.

White Heavy Check Mark on LG با یک مراقبه کوتاه تمرین یوگا را آغاز کنید:

قبل از شروع یوگا در یک حالت آرام و راحت بنشینید و چشم های خود را ببنیدید و شروع کنید به چند تا تنفس آرام و می توانید یا تمرکز خود را روی تنفس خود و دم و بازدم بدهید و یا هر دعایی را که دوست دارید قبل از شروع تمرین داشته باشید.

White Heavy Check Mark on LG ساده به دشوار

 از یک حرکت ساده برای شروع یوگای خود آغاز کنید. قبل از شروع حرکات اصلی با یکی از این حرکات شروع کنید. پیچش صندلی، گربه و سگ، کودک ، کبری، کوه، مثلث، خم شدن به جلو از جمله تمریناتی است که می توانید برای شروع و در واقع گرم کردن بدن از این تمرینات شروع کنید.و با تنوع هایی که در این تمرینات وجود دارد در طول تمرین، ورزش خود را ادامه دهید.

White Heavy Check Mark on LG شاواسانا

تمرینات خود را با شاواسانا یا به عبارتی وضعیت جسد به پایان برسانید. به پشت ذراز بکشید و چشم های خود را بسته و برای 5 تا 15 دقیقه به خود استراحت دهید تا بدنتان به حالتی وانهاده و راحت قرار گیرد.

در مقالات بعدی به شما تک تک تمرینات را خواهیم گفت به طوری که شما خودتان مانند یک مربی در منزل کار کنید.پس با پرانیم همراه باشید.

یوگا در خانه

تمرینات یوگا

ورزش یوگا

بهترین سایت یوگا

چگونه مربی یوگا شویم

ابزار یوگا

یوگا و مدیتیشن

ورزش یوگا برای لاغری

یوگا مبتدی

yoga at home

yoga practice

yoga for beginners

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست