آن چه را که می توان درمان کرد

علت چین و چروک صورت از عوارض طبیعی بالا رفتن سن هستند و اغلب عوامل محیطی، خصوصاً نور خوشید، شدت آن‌ها را افزایش می‌دهد، و به همین دلیل است که معمولاً قسمت‌هایی از پوست که در معرض نور خورشید قرار دارند، مانند صورت، بیشتر درگیر می‌شوند. درمان چروک صورت برای تمامی کسانی که نگران چین و چروک‌های پیشانی، خطوط اخم، چروک‌های پنجه کلاغی، چروک دور چشم یا روی لب بالای خود هستند و خواستار رفع خط اخم و دیگر موارد هستند ، گزینه‌ای عالی است. یکی از مزایای این روش آن است که نواحی درمان نشده پوست کمترین تأثیری از درمان نمی‌بینند، به این معنی که حالات چهره‌تان به اندازه قبل مشخص و گویا خواهند بود و حتی دوستان یا همکارانتان نیز متوجه درمانی که انجام دادید نمی‌شوند.

راه‌ها و روش‌های درمان

  • میکرودرم ابریشن (لایه برداری مکانیکی پوست): این روش غیرتهاجمی، یکی از روشهای درمان چین و چروک صورت است و برای افرادی ایده‌آل است که اولین نشانه‌های پیری در پوستشان پدیدار شده است.میکرودرم
  • تزریق ژلتزریق ژل می‌تواند با اضافه کردن حجم به کل یا بخش‌های کوچکی از اندام‌های صورت، مانند لب‌ها و گونه‌ها، ظاهر جوان‌تری به چهره فرد بدهد. گروه پزشکان درمانی ما برای ارزیابی پوست شما و پیشنهاد محصولات متناسب با نیازهایتان آموزش دیده‌اند.تزریق ژل
  • نور پالسی تشدید شده (IPL)این روش که گاهی به آن فتوفسیال گفته می‌شود، یک شیوه درمان با نور لیزر است که نقاط قهوه‌ای و سایر لکه‌ها و خطوط رنگی مرتبط با پیری را هدف قرار می‌دهد.نور پالسی تشدید شده (IPL)
  • درمان فتودینامیکاین روش که اغلب از آن برای درمان آکنه و سرطان پوست ، برداشتن خال استفاده می‌شود، برای مقابله با آسیب‌های ناشی از نور خورشید، خطوط نازک و لکه های قهوه ای روی پوست و خال‌های ناشی از پیری مؤثر است.
  • ترماژیکی از روش‌های درمانی پرطرفدار و مورد تأیید سازمان غذا و داروی آمریکا است که از آن برای سفت و صاف کردن پوست کیسه‌ای شکل گرفته بر روی صورت، گردن، دست‌ها و بدن استفاده می‌شود.ترماژ
  • لیزردستگاه‌های لیزر ما با لکه‌های قرمز و یا قهوه‌ای و چروک‌های ناشی از پیری مقابله می‌کنند. ما همچنین برای سفت کردن و جوانسازی پوست از تکنولوژی‌های غیر مادون قرمز استفاده می‌کنیم.لیزر
  • لایه‌بردارهای شیمیاییاین روش که یکی از پرطرفدارترین و متنوع‌ترین انواع اعمال زیبایی است، از لحاظ قدرت تأثیرگذاری متنوع است. یک لایه برداری پوست صورت  می‌تواند لایه‌های آسیب دیده پوست را برداشته و ظاهر چروک‌ها و خطوط نازک را بهبود بدهد.

 

لایه برداری

  • تزریق چربیدر روش انتقال چربی، چربی از آن دسته از نواحی بدن که چربی اضافه دارند، مانند بیرون ران‌ها، برداشته شده و به نواحی مورد نظر که کمبود حجم دارند مانند صورت تزریق می‌شود. این روش ایمن و بادوام که بیماران نیز به خوبی آن را تحمل می‌کنند، به نواحی مورد تزریق ظاهری طبیعی می‌دهد. هر ساله هزاران نفر با موفقیت عمل انتقال چربی را انجام می‌دهند و از نتایج آن خشنود هستند.
  • لیفت صورت

در روش لیفت صورت، چربی و پوست اضافی صورت و گردن، با استفاده از جراحی برداشته می‌شود. در این روش سفت‌سازی لایه‌های بافت همبند و عضلانی نیز انجام می‌شود. معمولاً، نتیجه لیفت پیشانی و صورت ۷ تا ۱۰ سال دوام دارد.

 همچنین تزریق بوتاکس روش سریع و موثر برای درمان چین و چروک صورت است. مدت تزریق بوتاکس بین ۲۰ – ۱۰ دقیقه است. شروع اثر بوتاکس بین۷ ـ ۴ روز است. مزیت دیگر تقبل هزینه تزریق بوتاکس برگشت سریع به سر کار است. اثرات تزریق بوتاکس بسته به تعداد تزریق قبلی بین ۶ – ۴ ماه طول میکشد. تزریق دوم بوتاکس صورت معمولاً ۳ تا ۴ ماه بعد از نوبت اول و تزریق سوم ۱۲ ماه بعد از اولین تزریق بوتاکس صورت ، با هدف دوام حالت فلجی عضلات صورت و صاف ماندن پوست و ایجاد عادت اجتناب از حالات تولیدکننده چروک، انجام می‌شود. پس از چند نوبت تزریق بوتاکس پیشانی به فرد آموزش داده می‌شود تا در صورت مشاهده برگشت انقباضات و چروک‌های قبلی، با تقبل هزینه بوتاکس برای تزریق مجدد مراجعه نماید. هزینه درمان چروک پوست با تزریق بوتاکس بسته به میزان چین و چروک تعداد واحد مصرفی و نوع بوتاکس متفاوت است. به خاطر داشته باشید که حتماً در جلسه مشاوره با پزشک خود درباره ه هزینه بوتاکس پیشانی صحبت کنید. لازم به ذکر چون بوتاکس یک عمل زیبایی است قیمت بوتاکس تحت پوشش بیمه‌ها و شرکت‌های خدمات درمانی قرار نمی‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست